Kontakta oss

Behöver ditt företag stöttning av en IT-avdelning? Eller har du ett supportärende och behöver hjälp? Då är du varmt välkommen att höra av dig till oss! Du kan även kontakta någon av våra medarbetare direkt.

support@typit.se
0300 - 32 32 32

info@typit.se
0300 - 32 31 20

Magnus Olsson

Enhetschef
magnus.olsson@typit.se
0300-32 31 23

Arthit Saengsuriyachat

Driftsansvarig
arthit@typit.se
0300-32 31 26

Jonas Devhagen

Sälj & Marknadsansvarig
jonas.devhagen@typit.se
0300-32 31 22

Andreas Svenberg

Supporttekniker
andreas.svenberg@typit.se
0300-32 31 24

Christer Pedersen

Drifttekniker
christer.pedersen@typit.se
0300-32 31 25

Magnus Idéhn

Drifttekniker
magnus.idehn@typit.se
0300-32 32 31

Fredrik Dahlberg

Supporttekniker
fredrik.dahlberg@typit.se
0300-32 31 27

Michael Sanne

VD
michael.sanne@typit.se
0300-32 31 21

Evelina Hedberg

Föräldraledig
Åter hösten 2019

Kontaktuppgifter

Supportärenden

support@typit.se
0300 - 32 32 32

Övriga ärenden

info@typit.se
0300 - 32 31 20

Adress

Typ IT AB 
Energigatan 17C
434 37 Kungsbacka

Du kan också använda vårt kontaktformulär så hör vi av oss till dig så snart vi kan!

Hitta hit