Kontakta oss

Behöver ditt företag stöttning av en IT-avdelning? Eller har du ett supportärende och behöver hjälp? Då är du varmt välkommen att höra av dig till oss! Du kan även kontakta någon av våra medarbetare direkt.

support@typit.se
0300 - 32 32 32

info@typit.se
0300 - 32 31 20

Magnus Olsson

Enhetschef
magnus.olsson@typit.se
0300-32 31 23

Arthit Saengsuriyachat

Drift & teknikchef
arthit@typit.se
0300-32 31 26

Andreas Svenberg

Supportspecialist
andreas.svenberg@typit.se
0300-32 31 24

Evelina Hedberg

Supportspecialist
evelina.hedberg@typit.se
0300-32 31 28

Christer Pedersen

Supporttekniker
christer.pedersen@typit.se
0300-32 31 25

Fredrik Dahlberg

Supporttekniker
fredrik.dahlberg@typit.se
0300-32 31 27

Magnus Idéhn

Administration & Inköp
magnus.idehn@typit.se
0300-32 32 31

Tanya Salih Radovanov

 
tanya@typit.se
0300-32 31 22

Michael Sanne

VD
michael.sanne@typit.se
0300-32 31 21

Kontaktuppgifter

Supportärenden

support@typit.se
0300 - 32 32 32

Övriga ärenden

info@typit.se
0300 - 32 31 20

Adress

Typ IT AB 
Energigatan 17C
434 37 Kungsbacka

Du kan också använda vårt kontaktformulär så hör vi av oss till dig så snart vi kan!

Hitta hit